Modele mózgu

Modèle anatomiczny SERCA wykonany z tworzywa sztucznego umieszczony na podstawie. Modèle anatomiczny tułowia ludzkiego z głową 1/2 naturalnego rozmiaru. Modèle réalistes ukazuje verrouillés elementy budowy ludzkiego ciała. Bardzo popularna pomoc dydaktyczna. Wszystkie struktury mózgu są ręcznie malowane, ponumerowane i opisane w instrukcji-modèle Mózg Składa się z 4 elementów-modèle dostarczany jest na przenośnym statywie symbole: C29 [1000230]. Modèle Porównawczy mózgu Szczura, 6-części. Modèle w połowie PRZEZROCZYSTY. Modèle anatomiczny Ucha człowieka czterokrotnie powiększony, 4 częściowy. Modèle présente sześciokrotnie powiększony Mózg szczura, qui Można podzielić Na 2 części w płaszczyźnie pośrodkowej. Model anatomiczny torsu (23-częściowy) wykonany ze sztucznego tworzywa, umieszczony na podstawie.

Przednia część jest zdejmowana (Na klatce piersiowej przedstawiona budowa gruczołu piersiowego); Możliwe jest wyjęcie każdego z organów je bezpośrednie zapoznanie się z jego budową; Powiększony modèle przekroju mózgu bardzo Dokładnie présente obraz prawej połowy mózgu i czaszki-modèle zamontowany jest na statywie-modèle Składa się z 49 widocznych części modèle wykonany z trwałego materiałudostartczany na demontowalnej podstawie. modèle anatomiczny Oka ludzkiego sześciokrotnie powiększony umieszczony na podstawie. Wyjmowane części modelu à: rogówka, tęczówka i soczewka, ciało szkliste. Modèle prezentujący Podstawowe struktury ludzkiego układu nerwowego. Wszystkie épisodes Można magnetycznie łączyć z metalową tablicą. Modèle o wymiarach naturalnych dostarczany na podstawie. modèle fidèle anatomicznie w skali 1:1-podział modelu na Dwie Główne części-modèle 5-częściowy-modèle Embedded na podstawie (bez trwałego zaczepu) symbole: C75. Neuroanatomiczny modèle mózgu, 4 części. Modèle naturalnej wielkości doskonale odwzorowujący rzeczywisty Mózg – modèle 2-częściowy-podział modelu na części wykonany w płaszczyźnie pośrodkowej modèle mózgu człowieka wykonany z tworzywa sztucznego. Modèle anatomiczny Posiada zaznaczone naczynia krwionośne. Modèle Populny anatomiczny człowieka. Ciekawe pomoce dydaktyczne pozwalają w sposób przejrzysty przedstawić budowę ludzkiego ciała.

Modèle tułowia z głową oraz otwartym tyłem. Tors z głową modèle anatomiczny. Symbole: C76. Modèle Przekroju mózgu z Krążeniem Płynu Mózgowo-Rdzeniowego. Modèle mózgu ludzkiego Umożliwia démonstracje budowy Tego organu w sposób Niezwykle czytelny dla młodego człowieka. Modèle mózgu wykonany z trwałej, pianki kolorowej, wyprofilowany je przekrojony. . Pracownia przyrodnicza, pomoce dydaktyczne pracowni przyrodnicjay. Bardzo popularny modèle mózgu.

Dwukrotnie powiększony. Doskonałe Narzędzie dydaktyczne. Prezentowany modèle spełnia Wysokie Wymagania klienta. Zamów już Teraz. Wyposażenie pracowni przyrodnicjay un na realizację programu w oparciu o pokazy i ćwiczenia na modelach dydaktycznych oraz zestawach tematycznych. Wybraliśmy sprawdzone pomoce dydaktyczne pracowni przyrodnicjay, Dzięki którym Uczniowie rozpoznają zagadnienia Naukowe podczas eksperymentów. Luksusowy modèle mózgu jest podzielony na Dwie połowy-na prawej połowie za POMOCA kolorów przedstawione zostały płaty mózgu. Miękka i trwała Pianka, z której wykonano modèle, jest bardzo przyjemna w dotyku. Z tym modelem Poznasz szczegółowo struktury układu nerwowego. Ne prezentacji w klasach i wykładowych Salach. Doskonały stosunek jakości do ceny.

This entry was posted in Uncategorized by . Bookmark the permalink.